• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Duomenų bazės

Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos suvestinis katalogas. Lietuvos viešųjų bibliotekų katalogai. Noredami prisijunkti prie LIBIS spauskite čia.

„Baltic News Service“ – didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Norėdami prisijungti spausdite čia.

Elektroninė visatekstė serijinių ir kitų leidinių straipsnių duomenų bazė. Prenumeratą remia LMBA projektas "eMoDB.LT: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai". Norėdami prisijungti spauskite čia.

Tai duomenų bazė, kurioja skelbiama aprobuota ir neaprobuota teismų praktika bei pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir kiti dokumentai. Norėdami prisijungti spauskite čia

Trumpą naudojimosi instrukciją galite parsisiųsti iš čia.

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją.

Prie šios duomenų bazės galite prisijungti paspaudę ant šios nuorodos.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. Šakių biblioteka turi galimybę suteikti savo skaitytojams prieigą prie „Vyturio“ skaitmeninių knygų bibliotekos (www.vyturys.lt).

Ką rasiu?

- bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas (suskirtytos pagal apytiksles amžiaus grupes). Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.

- Greičiausias būdas sužinoti ar kūrinys yra bibliotekoje yra per paieškos funkciją. Kūriniai randami pagal autorius, pavadinimus, dalis – pagal veikėjų vardus. 30 sekundžių trukmės video siužetas: https://www.youtube.com/watch?v=KRVUa8MNVWs

Kaip prisijungti?

- skaitytojams, norintiems iki metų pabaigos nemokamai naudotis prieiga prie skaitmeninės bibliotekos iš savo mobilių įrenginių ar kompiuterio, bibliotekos darbuotojas turi išduoti „Dovanos kodą“. Jį skaitytojas privalo suvesti į atitinkamai pažymėtą registracijos formos laukelį kurdamas asmeninę paskyrą www.vyturys.lt svetainėje.

- jei skaitytojas netyčia klaidingai suveda „Dovanos kodą“, teisingą kodą galima suvesti vėliau. 30 sekundžių trukmės video siužetas: https://www.youtube.com/watch?v=-5eFWRWA3A0

 

 

„15MAX“ rasite šiuolaikišką ir unikalų turinį, skatinantį nuomonių įvairovę, stiprinantį diskusijų kultūrą ir drąsius požiūrius. Taip pat čia rasite „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kitų žurnalų straipsnių vertimus į lietuvių kalbą.

Norint pasinaudoti šia paslauga jums tereikia atvykti į biblioteką – darbuotojas suteiks prisijungimo slaptažodį ir galėsite patogiai naršyti visą naujienų turinį vienoje vietoje Jums patogiu metu.

„Delfi plius“ – tai niekur kitur nepublikuojamas profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinys lietuvių kalba, taip pat išankstiniai tekstų ir vaizdo laidų pristatymai. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų. 

Norint pasinaudoti šia paslauga jums tereikia atvykti į biblioteką – darbuotojas suteiks prisijungimo slaptažodį ir galėsite patogiai naršyti visą naujienų turinį vienoje vietoje Jums patogiu metu.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-16 14:50