• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Naujiena

Spalis – disleksijos pažinimo mėnuo!

2023 10 06

Ketvirtus metus iš eilės prie pasaulinės iniciatyvos „Go Red for Dyslexia“ jungiasi ir Lietuva.

Labai svarbu disleksiją atpažinti ir nustatyti ankstyvame amžiuje, kad vaikai galėtų mokytis tokiu pat tempu, kaip ir jų bendraklasiai, todėl skatiname jus tapti šios iniciatyvos dalimi ir padėti sau, kolegoms ir, žinoma, mokiniams bei jų tėvams suprasti, kas yra disleksija.

Kviečiame drąsiai naudoti platforma http://disleksija.labiblioteka.lt, siųstis, spausdinti, kabinti, klijuoti ar kitais būdais skleisti žinią apie disleksiją. Skaitykite tikras istorijas ir mokslu grįstą informaciją apie skaitymo sutrikimus.

Mūsų bibliotekoje veikia literatūros paroda „Raudona spalva – ne tik klaidoms ryškinti“, dalinami knygų skirtukai su faktais apie dislekciją.

Disleksijos pažinimo veikla ir iniciatyva užfiksuota fiksuota nuotraukose ir pasidalinta bibliotekos socialiniuose tinkluose su grotažymėmis #PažinkDisleksiją, #DisleksijosPažinimoMėnuo2023 ir #GoRedForDyslexia.

Patiriantiems skaitymo sunkumų, rekomenduojame virtualią ir nemokamą garsinių leidinių biblioteką ELVIS https://elvislab.lt/ – čia yra įgarsintos mokiniams rekomenduojamos literatūros ir daug garsinių knygų prasmingam laisvalaikiui!


Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-09 15:23