• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Naujiena

Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvių antroji užduotis

2020 09 10

Ramiai kelias minutes žiūrėk į pateiktas nuotraukas. Jose matai žinomą ir populiarią Šakių rajono vietovę. Leisk sau bent mintimis pabūti toje vietoje. Užduotis: sukurti tekstą, kuriame pasirinkta vieta iš nuotraukos yra kriminalinė arba stebuklinga vieta (tų, kurių vardas/slapyvardis susideda iš lyginio skaičiaus raidžių – kriminalinė vieta, iš nelyginio – stebuklinga vieta). Taip pat tekste panaudok sakinį „Visi žinojo, kad tai nutiks, bet...“. Sakinį gali naudoti savo nuožiūra: gali juo pradėti pasakojimą, įterpti teksto viduryje ar pabaigoje.

Leisk sau rašyti taip, kaip rašosi ir kur mintys, istorija „nuneša“. Kai baigsi pirmą kartą rašyti, po to dar peržvelk savo parašytą tekstą. Atkreipk dėmesį, ar aiškiai išsakyta pagrindinė mintis skaitytojui. Paskaityk garsiai tekstą sau. Tada atsiųsk savo kūrinį mums. Teksto apimtis 300-500 žodžių.

Prisijunk prie rašančių jau dabar!

Antrosios užduoties lauksime iki rugsėjo 14 d. 21.00 val. el. paštu projektai@sakiai.rvb.lt.

Taip pat visus dalyvius kviečiame prisijungti prie Facebook grupės „Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvės“, skaityti kitų dalyvių tekstus, komentuoti, dalintis pastebėjimais.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.
Projektą įgyvendina Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šakių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-17 13:13