• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Naujiena

„ArT Šakiai: kalbantis miestas“

2023 11 23

Lapkričio 23 d. Šakių viešojoje bibliotekoje vyko suaugusiųjų švietimo savaitės MOKYMOSI TINKLAI renginys „ArT Šakiai: kalbantis miestas“.

Renginio dalyviai buvo pakviesti į ekskursiją po Šakius „Įamžinti laike“. I. Jonuškienė supažindino su bibliotekos vykdytais projektais „Kalbantis miestas“ ir „Įamžinti laike“. Demonstravo, kaip pamatyti ir išgirsti skulptoriaus Kęstučio Dovydaičio sukurtose granitinėse plokštėse su iš bronzos išlietomis pėdutėmis vaizdines ir garsines informacijas, užkoduotas QR kodais. Jos įrengtos aštuoniose miesto vietose.

Buvo pristatyti du išmanieji suoliukai, esantys J. Lingio parke ir miesto skvere. Modernūs suoliukai praturtino miesto viešąsias erdves, leidžia lankytojams naudotis USB ir belaidžių mobiliųjų įrenginių įkrovimo funkcijomis.

Dalyviai iš pateiktos informacijos atpažino pėdučių vietą. Aktyviausi apdovanoti bibliotekos prizais.

Vyko hologramos „Jablonskis+Kudirka“ peržiūra. Šiuolaikinėmis technologijomis pateiktas keliolika minučių trunkantis šių asmenybių pokalbis – puiki galimybė suvokti jų gyvento meto aktualijas.

Aktyvi bibliotekos skaitytoja Indrė Jančaitytė dalyvavo komunikacinės kampanijos „Sėkminga komunikacija partnerystėms vystyti dalis“ projekte „Knygos (į)kvepia“ ir laimėjo prizą. Renginio metu iškilmingai jį įteikėme.

Organizavome literatūros parodą „ArT Šakiai: kalbantis miestas“.

Poetiniame kalbesyje kūrybą susirinkusiems dovanojo Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientės Viltė Lazdauskaitė ir Aušrinė Balčiūnaitė, rajono kūrėjos Rita Mockeliūnienė, Danutė Batisienė, Onutė Jasinskienė, Lina Eringienė.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-29 09:36