• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Vasaros skaitymai gamtos apsuptyje

Šiltą, saulėtą liepos 9-ąją dieną Griškabūdžio dienos centro jaunieji lankytojai bei bibliotekos knygelių skaitytojai, rinkosi į vasaros skaitymus netradicinėje aplinkoje. Gamtos apsuptyje pirmiausiai buvo pristatytos jų amžiui rekomenduojamos skaityti naujausios knygelės: „100 dalykų kiekvienam berniukui“, „Kaip miega gyvūnai“, „Pašėlusi močiutė“, „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“ ir kt. Diskutavome, ar skaitymas teikia malonumą,  kaip pasirinkti įdomią knygą. Dalijomės mintimis, kur patys vaikai mėgsta skaityti.

Prisimindami neseniai minėtą Mindaugo karūnavimo dieną, knygelės „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“ ištraukų skaitymo pagalba, naujai prisiminėme mūsų garsiausius kunigaikščius, jų nuopelnus bei pomėgius. Skaitėme R. Skučaitės naujausią eiliuotų ir neeiliuotų pasakėlių-užduočių knygelę. Šmaikščios istorijos-mįslės, kryžiažodis ne vieną privertė pasukti galvą, kad rastų teisingą užduoties atsakymą. Už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanojami prizais, o už azartišką kryžiažodžio sprendimą abi grupės vaišinosi saldžiomis dovanomis.

Knygų pristatymo ir įdomaus skaitymo suintriguoti vaikai užsinorėjo pasiimti knygelių ir patys paskaityti namuose. Bibliotekininkei beliko tik pasidžiaugti, kad naujoms knygoms nereikės ilgai užsigulėti knygų lentynoje.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-02 10:17