• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

„Vasara su knyga“ rezultatai

2019 metų vasaros skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ rezultatai pranoko visus lūkesčius. Į vasaros pokyčių nuotykį ryžosi leistis net 16 390 dalyvių (beveik du kartus daugiau nei 2018 m.), o jį įveikė tris kartus daugiau skaitytojų nei praėjusiais metais – 10 339. Vienos „Skaitymo iššūkio“ dalyvės palinkėjimas socialiniuose tinkluose, kad dalyvaujančių skaičius išaugtų iki 100 tūkst. skatina išsikelti ir siekti dar ambicingesnių tikslų. Jos įsitikinimu, kuo daugiau skaitančių, tuo daugiau protingų žmonių.

Nuoširdžiai dėkoju visiems Kriūkų bibliotekos skaitytojams (jų šiemet turėjome net 26!), dalyvavusiems šiame vasaros skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“.

3-jų pagrindinių prizų laimėtojai buvo renkami burtų keliu iš visų Lietuvos mastu įveikusių Skaitymo iššūkį dalyvių. Rezultatai jau paskelbti rugsėjo pradžioje socialiniame tinkle Facebook, interneto svetainėje Vasara su knyga. Pagrindinių prizų vasaros skaitymo iššūkyje Kriūkų bibliotekos skaitytojai nelaimėjo, bet visų dalyvių laukia „Švieskime vaikus" knygelės ir knygų skirtukai su iššūkio logotipu. Ne dėl prizų gi skaitome! Juk buvo smagu vasarą draugauti su KNYGA!

Labai smagu, kad vieną iš trijų pagrindinių prizų – paspirtuką laimėjo Šakių viešosios bibliotekos skaitytoja Julija Olensevičiūtė. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-04 10:24