• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Vasara baigėsi, tradiciniai trečiadienio skaitiniai tęsiasi!

Baigėsi vasara, o kartu su ja ir skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“.

Aktyviausiai, kaip paprastai, vasarą su knyga leido  Kriūkų vaikų dienos centras su vadove Daiva Jėčiene. Tradiciniuose trečiadienio skaitiniuose dalyvavo 15-20 centro auklėtinių. Lengvai ir įdomiai įveiktos visos iššūkio užduotys. Paskutinė iššūkio užduotis – perskaityti šeimos nario vaikystėje mėgtą knygą  buvo įveikta Lukšiuose, Varlių namely. Smagiai praleistas laikas varliukų karalystėje su Z. Gaižauskaitės knygele „Varliukas keliauninkas“, pažintis su Lukšių miesteliu, vaikštant Antano Tatarės, Vinco Grybo takais.

Spalio 19 d. šio žaidimo dalyviams  įteikti  „Vasara su knyga“ komandos įsteigti mažieji prizai - magnetiniai knygų skirtukai ir Kriūkų vaikų dienos centrui skirtas diplomas. Bibliotekininkė kiekvienam iššūkio dalyviui padovanojo popierinius knygų skirtukus. Prisiminėme ir aptarėme kiekvieną skaitymo iššūkio užduotį, pasidžiaugėme smagiai praleistu laiku ir padėkojome vieni kitiems už bendrystę.

Tęsiant trečiadienio skaitinių tradiciją, skaitėme anglų rašytojo Charles Lutwidge Dodgson, savo kūrybą pasirašiusio slapyvardžiu Lewis Carroll, mažąją  knygelę „Alisa Stebuklų šalyje“. Pasinėrėme į pasakos ir spalvų pasaulį.Nuspalvintuose piešiniuose patys tęsėme Alisos istoriją. Geras laikas kartu su knyga ir jos herojais.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-11-25 14:23