• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Tėčiai skaito vaikams!

Birželio 3 d 11 val. į susitikimą su Šakių „Varpo“ mokyklos moksleiviais atvyko Šakių rajono savivaldybės mero pavaduotojas istorikas, pedagogas, trijų sūnų tėtis, vieno anūko senelis Darius Jakavičius.

Tyliai skambant M. K. Oginskio polonezui „Atsisveikinimas su tėvyne“, moksleiviai klausėsi kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio priesakų parašytų keturiolikmečiam sūnui Irenėjui Oginskiui, 1822 m. išvykstančiam studijuoti į Italiją.

Po keleto minučių skirtų išgirsto teksto apmastymui ir paaiškinimams Darius Jakavičius perskaitė bibliotekos darbuotojų išrinktą grožinės literatūros kūrinį - italų autorės Roza Tiziana Bruno knygą „Tylenio kepyklėlė“.

Džiaugiamės, kad gerbiamas vicemeras prisijungė prie šių metų skaitymo skatinimo akcijos „Tėčiai skaito vaikams“

Dėkojame už prasmingą pasidalinimą su jaunaisiais bibliotekos svečiais, įdomiu ir vertingu istoriniu tekstu, už gilias, šiuolaikiškas įžvalgas apie bendražmogiškų vertybių ugdymo šeimose, mokyklose, bibliotekose, neformalaus ugdymo įstaigose reikšmę ir prasmę.

Antrojoje renginio dalyje moksleivius pakvietėme į edukaciją skirtą tėčio dienai „Rašau laišką tėčiui“.

Susitikimo pabaigoje pristatėme šios vasaros Skaitymo iššūkį ir bibliotekos organizuojamą kūrybinį knygų skirtuko konkursą „Magiškas knygų pasaulis“.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-12-28 09:20