• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

„Sustojusi akimirka atvirutėse“

„Postcrossing“ – taip vadinamas internete gimęs tarptautinis keitimosi atvirlaiškiais judėjimas. Adresus parenka sistema. „Postcrossing’ą“ sugalvojo ir pradėjo portugalas Paolo Magalhaes 2005 metais.
 
L. Sutkuvienė yra išsiuntusi daugiau nei 4500 atvirukų į įvairias pasaulio šalis. Lietuvoje pagal išsiųstų atvirukų skaičių ji yra 8-oje vietoje. Iš viso savo kolekcijoje turi virš 5500 atvirukų.
 
Kas metai išsiunčiant vis daugiau atvirukų, pajutau gimtojo krašto vaizdų trūkumą, nes postcrossing'e, kuriame dalyvauju jau dvylikti metai, dažnai susiduriu su pageidavimu atvirukų, rodančių gimtąjį kraštą. Turėjau nufotografavusi keletą Plokščių vaizdų, taip ir gimė mintis išsispausdinti autorinių atvirukų. Labai noriai padėjo Lietuvos postcrossing'o bendruomenės narė, kuri leidžia savo atvirukus. O paskui atsirado vis daugiau nuotraukų, kurios atrodo vertos būti atvirukais. Taip tapo atvirukais ir gėlių nuotraukos, ir vaizdai iš kelionių,- taip apie šį savo neįprastą, bet labai malonų pomėgį pasakojo pati autorė L. Sutkuvienė.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-24 10:19