• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Smagi ir turininga popietė Šakių viešojoje bibliotekoje

Rugsėjo 3 d. popietę su aktyviausiais Žvirgždaičių bibliotekos Vaikų ir jaunimo klubo nariais nutarėme praleisti Šakių viešojoje bibliotekoje. Apžiūrėję bibliotekos fojė veikiančią fotografijų parodą, pasukome į Vaikų literatūros skyrių, kur dėmesį patraukė mažiesiems skirtų knygelių lentynoje tupintys žaisliniai personažai bei gausi naujausių knygų paroda.
 
Pasidomėję knygų naujienomis, panorome susipažinti ir su senųjų bibliotekoje saugomų leidinių ekspozicija. Bibliografė Ingrida Jonuškienė papasakojo, kokią žinutę mums siunčia knygos iš praeities. Skaičiavome, kiek metų čia esančiai seniausiai knygai. Su dideliu smalsumu, bet labai atsargiai vartėme senuosius vadovėlius ir sukome galvas: dabar ar anksčiau sunkiau buvo mokytis? Netgi patikrinome, ar nepasikeitusi daugybos lentelė!
 
Tačiau labiausiai nekantravome apsilankyti pabėgimo kambaryje „Drakula“. Ir ne be reikalo! Tai buvo smagus galvosūkių, kodų ir jų šifravimo kupinas laikas adrenalino ištroškusiai komandai! Kvapą gniaužiantys nuotykiai Drakulos menėse, stengiantis surasti raktą ir ištrūkti iš pilies, paliko nepamirštamų įspūdžių!
Paskutinį kartą redaguota: 2021-12-01 12:30