• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

„Skaitymo iššūkio“ dovanos Kriūkų bibliotekos skaitytojams

Lapkričio 12 d. Kriūkų vaikų dienos centro auklėtiniai, visą vasarą draugavę su knyga ir biblioteka, įveikę „Skaitymo iššūkio“ visas užduotis, pelnytai gavo dovanų iš šios akcijos organizatorių. Tiesa, dovanos turėjo būti įteiktos spalio 9 d. Šakių viešojoje bibliotekoje KNYGELIŲ, GARSŲ, IR KVAPŲ ŠVENTĖJE, bet dėl pandemijos grėsmės mūsų visų sveikatai šios minties  teko atsisakyti.

„Skaitymo iššūkio“ diplomai, skirtukai su vaistažolių sėklomis ir keramikos vazonėliais, papuoštais akcijos logotipu, skirtukams pasodinti - jau jaunųjų skaitytojų rankose! Austėjai Liutvinaitei, įveikusiai iššūkį net 5, o Austėjai Balandytei 3 kartus, be visų minėtų dovanų, dar buvo įteikti ir knygų krepšeliai. Už aktyvų darbą ir iniciatyvumą „Skaitymo iššūkio“ projekte bibliotekininkei Redai Damijonaitienei įteiktas diplomas ir keramikos puodelis. Dėkojame už įvertinimą.

Projekto „Vasara su knyga“ organizatorių dovanos laukia ir kitų  šios bibliotekos skaitytojų. Kviečiame kreiptis į bibliotekininkę ir jas atsiimti.

Dėkojame Šakių viešosios bibliotekos direktorei Kristinai Lebedžinskienei, Vasaros „Skaitymo iššūkio“ projekto koordinatorei Ingai Rutkauskienei už rūpestį, globą, patarimus ir dovanas viso projekto metu.

Mėgaukimės vaistažolių sodeliu ir gerkime kvapnią arbatą, džiaukimės geros knygos draugija! Niūrūs rudens ir žiemos mėnesiai prabėgs akimirksniu. Iki pasimatymo kitą vasarą!

Paskutinį kartą redaguota: 2020-11-25 10:50