• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Šiaurės šalių literatūros savaitė

Lapkričio 14-20 d. vaikų literatūros skyriuje minime Šiaurės šalių literatūros savaitę. Šių metų tema „Gamta šiaurėje“.

Pirmadienio popietę vyko spalvinga edukacija „Pažink Šiaurės šalis ir jų vėliavas“. Edukacijos dalyvius kvietėme ant specialiai paruošto klevo lapo nupiešti Šiaurės šalių vėliavas.

Trečiadienį bibliotekoje svečiavosi Šakių „Varpo“ mokyklos 1d klasė. Moksleiviai susipažino su bibliotekos vaikų literatūros skyriaus fondu, apžiūrėjo garsines, erdvines, sensorines ir interaktyvias knygeles. Kilnojo ir vartė didžiausią, mažiausią ir storiausią fonde esančias knygas . Svečius pakvietėme susipažinti ir su bibliotekoje esančia 3D virtualios realybės aikštele, pasėdėti ant relaksacinių kėdžių. Susitikimo pabaigoje moksleiviai ant klevo lapų spalvino Šiaurės šalių vėliavas ir bandė įsiminti kokios šalies vėliavą išsineša su savimi.

Ketvirtadienį į biblioteką atkeliavo Šakių lopšelio-darželio „Berželis“ „Skruzdėliukų“ grupė. Mažieji lankytojai taip pat susipažino su išskirtinėmis bibliotekos knygelėmis, jas vartė, tyrinėjo, kilnojo ir stebėjosi. Vėliau nuskubėjome į edukacinę erdvę spalvinti Šiaurės šalių vėliavų ir skaityti ištraukos iš švedų rašytojų Jujja ir Tomas Wieslander knygelės „Mamulė Mū“.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-12-28 15:21