• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Projektas „Kultūra sumaniai“ Kriūkuose

Projektu siekiama mažinti Kauno ir Kauno regiono gyventojų skaitmeninę, regioninę atskirtį, skatinti socialinę integraciją, kelti technologinio išprusimo lygį, ugdyti kūrybiškumą bei bendruomeniškumą, sukuriant mobilią kūrybiškumo studiją bei parengiant ir panaudojant visuomenei aktualių edukacinių paslaugų paketą.

Įgyvendinant projektą „Kultūra sumaniai“ antrajame jo etape numatytos veiklos su grafinėmis planšetėmis. Bibliotekų specialistai susipažins su jų funkcijomis ir panaudojimu, o vėliau savo įgytas žinias perduos rengiant ir įgyvendinant edukacines veiklas.

Rugsėjo 18 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos edukatorės lankėsi Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kriūkų filiale. Edukatorės pristatė virtualios kultūros paveldo  sistemos www.epaveldas.lt suskaitmenintus leidinius, susijusius su tautiniu paveldu.
Jaunieji Kriūkų mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės dalyviai, bibliotekos skaitytojai  susipažino su grafinių planšečių funkcijomis ir kūrybiškai perteikė tautinio paveldo motyvus savo darbuose. Įdomu buvo spalvinti pasirinktą paveiksėlį, kuris projekto pabaigoje - lapkričio mėn. virs knygos skirtuku ir pasieks jo dailininką.

 Smagiai  kartu praleistas laikas ir pasiektas šio projekto tikslas – didinti vaikų skaitymo motyvaciją, pasitelkiant kūrybiškumą bei atskleidžiant inovatyvių technologijų galimybes turiningam laisvalaikio užimtumui.

 Projekto veiklas remia Lietuvos kultūros taryba.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-25 09:38