• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Pirmokų viešnagė bibliotekoje

Spalio 13 d. būrys pirmokų, lydimi mokytojos Eglės Sinkevičienės, apsilankė bibliotekoje. Susipažinę su biblioteka, išsiaiškinę, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno, pirmokai sužinojo, kur jie gali rasti ir išsirinkti sau tinkamas knygeles, jų išdavimo ir grąžinimo tvarką, kaip tvarkingai užlaikyti knygeles. Čia aptarėme bibliotekos elgesio taisykles.

Pirmokėliai nekantriai vartė knygeles, skaitė bei klausėsi bibliotekininkės skaitomos nuotaikingos pasakos „Lenktynės“. Pasikalbėję vieningai nutarėme, kad  išpuikusiu, pasipūtusiu būti negražu ir nenaudinga, jog laimėjimus lemia ne tik jėga, o ir sumanumas.  O tapti sumaniu – tikrai padės knygelių skaitymas!

Su entuziazmu pirmokai atsakinėjo į klausimus ir rašė trūkstamas raides į kryžiažodį, norėdami padėti pelėdžiukui perskaityti užšifruotą žodį „Pirmokėlis“.

Atsisveikinant kiekvienas pirmokas gavo po sąsiuvinį ir saldžią dovanėlę. Mokiniai biblioteką paliko gerai nusiteikę, šypsodamiesi ir žadėdami su tėveliais artimiausiu metu apsilankyti.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-12-02 14:07