• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Nuotolinis susitikimas su istorijų pasakotoja Milda Varnauskaite

Gegužės 9 d Šakių „Varpo“ mokyklos  3 b ir 3 c klasės moksleiviai nuotoliniu būdu susitiko su profesionalia istorijų (storytelling) pasakotoja Milda Varnauskaite ir Briuselio lietuvių bendruomenės moksleiviais

Gegužės 10 d. nuotolinis susitikimas su pasakotoja Milda ir Berlyno lietuvių bendruomenės vaikais įvyko bibliotekos salėje.

Moksleiviai klausėsi istorijų iš pasakojimų ciklo „Už devynių marių...“. Tai istorijos iš įvairiausių pasaulio kraštų, kurias Milda išgirdo gyvendama „už devynių marių“ - Nyderlanduose. Istorijų personažai: verkianti varlė, mandagus Žuvų karalius, garbėtroška vilkas, drąsios mergaitės, įkvepia vaikus siekti savo svajonių ir tyrinėti pasaulį. Istorijos moko gerumo, empatijos, padeda suvokti kaip darniai gyventi su kitais viename pasaulyje.  

Susitikimų metu vaikai turėjo galimybę pabendrauti su užsienio lietuvių bendruomenių moksleiviais, užduoti jiems klausimų ir pasidalinti savo įspūdžiais apie šį susitikimą.

Gimtoji klaba, kurią perduodame iš kartos į kartą, neturi sienų, kaip ir tikrosios žmogiškosios vertybės - pagarba sau ir kitiems, tiesos ir teisingumo siekis, dėkingumas, supratingumas, kultūringas ir sąmoningas elgesys.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-11-25 11:48