Apsilankymas pas Gotlybiškių kaimo menininką (2019)

xd2

Gegužės 14 d. kartu su Siesartėnų mokyklos mažaisiais aplankėme Gotlybiškių kaimo menininką Gintą Greičaitį. Pamatėme daug nuostabių jo darbų. Aplankėme ir jo tėviškės sodybą, kurioje taip pat puikuojasi jo darbai.

Šiaurietiškas ėjimas (2019)

se1

Gegužės 10 d. Gotlybiškių senjorų būrelis "Prie arbatos" mielai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis. Miške ir oras geras, ir vaikščioti malonu.

Būrelio "Prie arbatos" susitikimas (2019)

bs1

Gegužės 9 dieną Gotlybiškių bibliotekoje vyko būrelio "Prie arbatos" pirmasis susitikimas. Buvo aptarta veikla,sudarytas darbo planas.

Šv. Velykos Gotlybiškių bibliotekoje (2019)

vel3

Balandžio 19 d. Gotlybiškių bibliotekoje lankėsi Siesartėnų mokyklos mažieji. Bibliotekininkė papasakojo apie Šv. Velykų paprocius.

Gandrų grįžimo šventė (2019)

ggs1

Kovo 25 d. Lietuvoje gandrų grįžimo šventė. Su Siesartėnų mokyklos mažaisiais šią dieną paminėjome Gotlybiškių bibliotekoje. Kalbėjomės apie paukštelius, skaitėme knygelę, klausėme paukštelių giesmių. Po to piešėme gandrus.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo paminėjimas (2019)

np1

Kovo 8 d. Siesartėnų mokykloje paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 29-ąsias metines. Sugiedojome Tautinę giesmę, skaitėme eiles, dainavome dainas apie savo mylimą Tėvynę.

Užgavėnių šventė Siesartėnų mokykloje (2019)

ub2

Kovo 5 d. Siesartėnų mokykloje buvo švenčiamos Užgavėnės. Apie Užgavėnių tradicijas labai įdomiai pasakojo mokytoja N. Celiešienė. Šokome, dainavome, žaidėme įvairius žaidimus. Vaikai stebino savo kaukių įvairove.

Jaunieji dailininkai Gotlybiskiu bibliotekoje (2019)

dgb1

Vasario 27 dieną Gotlybiškių bibliotekoje lankesi patys mažiausieji Siesartėnų mokyklos mokiniai. Kalbėjomės apie knygelių iliutravimą, tai kas knygeles padaro tokias spalvingas. Patys spalvinome, buvo labai linksma.

Šakių 2019 metų kalendoriaus sutiktuvės Gotlybiškiuose

skp19

2019 m. vasario 14 d. Siesartėnų padalinio mokyklos salėje vyko renginys skirtas vasario 16-ajai paminėti. Šios šventės metu buvo pristatytas ir Šakių 2019 m. kalendorius. Jį pristatė Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kūrėjų grupė „Mėlynosios paukštės“.

2014 Kalendoriaus sutiktuvės Gotlybiškiuose

2014 metu sausio 16d. 12val. Gotlybiškių bibliotekoje Šakių 2014 metų kalendoriaus sutiktuvės.