Naujienos

Spalvoto pasaulio pažinimo kelionė ir smagios užduotėlės.

Liepos 19 d. 10:30 val. J. Lingio parke ( esant blogam orui Šakių viešojoje bibliotekoje) Monikos Domeikaitės knygos "KITOKS PASAULIS arba mergaitė, kuri buvo laiminga" garsiniai skaitymai - spalvoto pasaulio pažinimo kelionė ir smagios užduotėlės. 

Skaitymas balsu, būnant kartu su kitais, vienijantis užsiėmimas. Priverčia įsiklausyti ir išgirsti. Knyga tampa artimesnė ir mielesnė. Labai svarbu, kad skaitymas kartu praplečia vaikų žodyną, skatina smalsumą ir kūrybiškumą. Kuo daugiau vaikai skaito, tuo daugiau sužino.

Skaityti balsu sveika ir naudinga! :)

Mielai Jūsų laukiame! :)

 

Liepos 19 d. J. Lingio parke nuo ankstyvo ryto klegėjo vaikučių balsai - čia būriavosi Šakių lopšelio – darželio „Klevelis“, Dienos centro dieninės vasaros poilsio stovyklos vaikučiai, aktyvūs bibliotekos skaitytojai, nes jų visų laukė nuostabi, magiška ir stebuklinga kelionė į nuostabų, spalvotą pasaulį, kuriame gyvena laimė. 

               Vaikai pasiėmė Monikos Domeikaitės knygelę "Kitoks pasaulis arba mergaitė, kuri buvo laiminga", sėdo į traukinukus ir keliavo minčių takeliais, ieškodami laimės ir geros nuotaikos. Kad kelionėje nepasiklystų, nebūtų nuobodu, Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Ingrida Talalienė jiems paruošė linksmų užduotėlių ir įteikė spalvotus žemėlapius, kuriuose buvo sužymėtos vietovės, kurias turėjo aplankyti, surinkti savo spalvotus laimės - karoliukus. Jie aplankė penkias spalvotas stoteles ir išmoko kiekvienos spalvos reikšmę. Susipažino su naujais draugais, tai Arete ir Hedriku, sužinojo, kaip Aretė padėjo savo nuliūdusiam draugui ieškoti vertybių ir gėrio...

            Paskutinėje mėlynoje stotelėje, kuri reiškė savarankiškumą, vaikučiai puikiai įvykdė visas jiems patikėtas užduotis. Šauniai sekėsi žaisti įdomius žaidimus: smagų ir skanų spalvų žaidimą „Surūšiuok saldainius“, nupiešk įdomiausią aplankytą spalvų šalį „Spalvotas pasaulis“ ir atidumo reikalaujantį žaidimą „Ypatinga spalvų reikšmės galia“.

              Atidžiausia skaitytoja išrinkta Ugnė Širvaitytė. Sveikiname!!! :)

        Už šaunią kelionę ir įveiktas užduotis keliautojai gavo dovanėles, bet svarbiausia, kad jie sužinojo kiek iš tikrųjų kartais mažai reikia, kad būtum LAIMINGAS! ir surinko tuos spalvotus laimės karoliukus, didžiausias, vertingiausias dovanas: drąsą, nuoširdumą, atsakingumą, pagarbą, savarankiškumą, kurias tikimės visada laikys savo širdelėse ir jas kiekvieną dieną dovanos savo tėvams, seneliams, draugams, visiems žmonėms. Dėl to tapsime dar laimingesni ir geresni...

 

Nuotr. autorė Ingrida Talalienė

Vaikų literatūros skyriaus informacija