Naujienos

Vaikystės miestas

Birželio 5 d., sekmadienį, Šakių J. Lingio parkas virto Vaikystės miestu. Čia netrūko šurmulio, pačių netikėčiausių užsiėmimų, linksmo vaikų juoko ir geros nuotaikos. Smagiai paminėjome Vaikų gynimo ir Tėvo dieną.

Šiame mieste veikė „Vaikų akademija“, įsikūrė „Indėnų kaimas“, „Savęs pažinimo studija“, muzikinę programą dovanojo tautinių šokių kolektyvas „Pynė“, Šakių cirko mokyklos auklėtiniai, vaikų grupė „Šmiki šmaki“ ir kiti.

Į Šakių kultūros centro organizuotą renginį įsijungėme ir mes su Vaikų literatūros skyriaus bibliotekėle „Pasakų šalis“, kur vaikai galėjo pavartyti knygeles, paskaityti.

Bibliotekininkė Ingrida Talalienė, pasakų fėja (Kamilė Povilaitytė), varlė karalaitė (Goda Endzelytė) ir burtininkė (Justė Jakaitytė) kvietė vaikus dalyvauti literatūrinėje viktorinoje. Į vienus klausimus nuotaikingai atsakinėjo vaikai, į kitus teko atsakyti ir pasukti galvas tėveliams. Teisingai atsakiusieji į klausimus laimėjo knygeles arba saldžius prizus.

Norintieji galėjo spalvinti didžiulį drugelį – akcijos „Vasara su knyga“ simbolį. Berniukai smagiai lenktyniavo su mašinėlėmis žaislinių knygelių trasoje. Šventės dalyvius nudžiugino eilėraščių tetos (poetės Zita Gaižauskaitė ir Zenė Sadauskaitė), teatralizuotai pristatydamos savo kūrybą.

Šventės metu bibliotekos direktorė Regina Ūsienė pagerbė Vaikų literatūros skyriaus uoliausią skaitytoją Šakių „Varpo“ mokyklos moksleivę Gabrielę Sutkutę, kuriai Seime įteikta Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės padėka. Bibliotekos direktorė ir renginio organizatorė Laura Saunorienė pasveikino ir uoliausius 2015m. skaitytojus „Varpo“ mokyklos moksleivius – Skaistę Pilypaitytę, Dominyką Palubinską, Viktoriją Šleinytę, Justę Jakaitytę, Evą Augustaitytė ir Godą Endzelytę.

Šventė, kaip ir graži pasaka, baigėsi palikdama pačius gražiausius prisiminimus.

Visiems šventės dalyviams linkime smagios vasaros:).

Draugaukime vasarą su knyga:).

Vaikų literatūros skyriaus informacija

Nuotraukų autorė M. Sapronaitienė