Naujienos

Žingeidžiukų draugijos veikla

2015m. vyriausybės nutarimu moksleiviams buvo skirtas Neformalaus vaikų švietimo finansavimo krepšelis. Šios iniciatyvos dėka Šakių viešojoje bibliotekoje susibūrė Žingeidžiukų draugija. Programos autorė ir būrelio vadovė. Pedagogė istorikė – sociologė Inga Matulevičiūtė - Rutkauskienė.

Programos kryptis - Kraštotyra. Programos tikslas - puoselėti meilę ir pagarbą gimtąjam kraštui jo istorijai papročiams ir tradicijoms. Tenkinti dalyvių žingeidumo, kūrybiškumo ir savęs tobulinimo poreikius, suteikti galimybę prasmingai ir turiningai praleisti laisvalaikį, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Šiuo metu programoje dalyvau 18 moksleivių, didžioji dalis 12-14 metų paaugliai. Užsiėmimai vyksta kartą per savaite trečiadieniais nuo 16val. Ir tęsiasi 2 pedagogines valandas. Mūsų veikla kviečiame sekti socialiniame tinkle Facebook: Žingeidžiukai

Simboliška, kad „Žingeidžiukų „Šeimos popietė" balandžio 29 d. skirta artėjančiai Motinos dienai, tapo su 16- osios Nacionalinės bibliotekų savaitės uždarymo renginiu Šakių viešojoje bibliotekoje. Motina - tai didžioji gyvenimo išminties ir meilės knyga. Branginkime savo Mamas ir per amžius sukauptą išmintį, kurios ją perduoda iš lūpų į lūpas. Branginkime knygas, kuriose ta išmintis išsaugota ateities kartoms.