Naujienos

Esė konkursas "Tolimi kraštai - artimi gyvenimai"

Esė konkursas

„Tolimi kraštai –artimi gyvenimai“

9-12 klasių moksleiviams

 

Gyvename čia ir dabar: ar tolima bėda mums nerūpi? 

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skelbia esė konkursą, skirtą 2015-iesiems – Europos metams vystymuisi – paminėti. 

Kviečiame pamąstyti ir pasidalinti: ar mums turi rūpėti tolimų kraštų problemos? Ar pamaitintas alkanas, išgydytas sergantis, išsaugotas gamtos kampelis tolimoje šalyje yra mums vertybė?

 Kaip tu, tavo draugai, tavo valstybė galėtų prisidėti sprendžiant tų, kuriems labiausiai trūksta paramos, problemas? 

Kas gali dalyvauti konkurse? 

Konkurse gali dalyvauti 9-12 klasių moksleiviai. 

Kaip ir kokius darbus pateikti konkursui? 

Konkurso dalyviai turi registruotis ir įkelti darbus iki 2015 m. balandžio 30 d. interneto svetainėje www.pazinkeuropa.lt/esekonkursas.  

Esė apimtis  iki 3000 simbolių (įskaitant tarpus), ne daugiau 400 žodžių. 

Darbas turi būti autentiškas, unikalus, anksčiau nepublikuotas. 

Konkursui pateikiami darbai negali pažeisti trečiųjų šalių autorinių teisių.  

Nuo registracijos dienos Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje turi teisę pateiktus darbus neatlygintinai atgaminti, kopijuoti, skelbti juos internete ar žiniasklaidoje. 

Nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimas 

Nugalėtoją išrinks Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje sudaryta komisija. Prizas – elektroninių knygų skaityklė. Papildomą prizą skirsime portalo ,,Pažink Europą“ skaitytojams labiausiai patikusio kūrinio autoriui. 

ES vystomojo bendradarbiavimo politika siekiama sumažinti, o ilgainiui ir panaikinti skurdą. Kova su skurdu pasaulyje padės sukurti stabilesnį, taikesnį ir teisingesnį pasaulį.  Daugiau informacijos apie Europos metus vystymuisi: https://europa.eu/eyd2015/lt

Kilus klausimams dėl konkurso kreipkitės: Europos informacijos centras, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.), darbo laikas: I–IV 10–18 val. V 10–17 val. Tel. (8 5) 231 3183, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. "> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.