• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Kriūkų Vaikų dienos centras įveikė vasaros „Skaitymo iššūkį“!

Liepos 22 d. priešpietę Kriūkų vaikų dienos centro auklėtiniai su vadove Daiva Jėčiene, turėję užbaigti „Skaitymo iššūkio“ paskutiniąją užduotį – perskaityti knygą apie gamtą Vytauto Tamulaičio „Vabalų kalnelyje“, gamtai papokštavus, skaitiniai persikėlė į biblioteką.

Bibliotekininkė ir centro vaikai skaitė V. Tamulaičio pasaką – apysaką „Kiškelio užrašai“. Pagrindinis kūrinio veikėjas – kiškelis Pilkiukas yra dažnas vaikiškų dainelių, pasakų žvėrelis, meilus ir nekaltas, kiekviename žingsnyje sutinkantis šimtus pavojų, apsigynimui teturintis tik greitas kojas. Skaitant apie jį, galima surasti nemaža galimybių diegti skaitytojo širdyje kilnumą ir švelnumą, tuos jausmus, kurių įkūnijimo ir siekė rašytojas savo kūryba.

Vaikų dienos centro auklėtiniai, pindami iš siūlų įvairiaspalves apyrankes, įdėmiai  klausėsi apie mažo kiškelio baimes ir tykančius pavojus. Vaikai pažadėjo dienos centre skaityti ir daugiau knygelių apie gamtą.

Kriūkų bibliotekos skaitytojai už visas įveiktas Skaitymo iššūkio užduotis gavo dovanų, o Vaikų dienos centro vadovė Daiva Jėčienė už bendrystę, aktyvų dalyvavimą  Vasaros „Skaitymo iššūkyje“ – Padėkos raštą. Dienos centro auklėtinės, aktyvios  Kriūkų bibliotekos skaitytojos Austėja Liutvinaitė ir Austėja Balandytė, priėmusios  skaitymo iššūkį, įveikė visas užduotis du kartus ir skaito knygeles toliau. Šaunuolės!

Smagus buvo trečiadienio skaitinių laikas!  Vasara dar nesibaigia, bus dar susitikimų, popiečių, edukacinių užsiėmimų, o ypač pasimatymų su knyga, juk „Skaitymas mus jungia“ .

Belieka tik rudenį laukti dovanų iš akcijos organizatorių ir tikėtis pagrindinių prizų. Tiems, kurie šiame konkurse dalyvauja ne po vieną kartą, jų galimybės laimėti prizus išauga.

 Kas dar abejoja, yra laiko, priimk skaitymo iššūkį, registruokis https://vasarasuknyga.lt/, atlik užduotis, dalyvauk  loterijoje ir laimėk puikius prizus. 

Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-30 10:09