• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Kriūkai gražūs ir patrauklūs ne tik vietiniams!

Tuo šiandien įsitikino ir Šakių viešosios bibliotekos vasaros dienos stovyklos jaunimas su vadovėmis Inga ir Egle, viešėję Kriūkuose. Svečius pasitikusi bibliotekininkė Reda, supažindino su turtinga Kriūkų istorija, porino, kuo šis kraštas yra toks ypatingas vietiniams gyventojams, kokie žmonės garsino ir tebegarsina dar XVI amžiuje prie Nemuno įsikūrusį miestelį.

Stovyklautojai aplankė biblioteką, susipažino su naujuoju seniūnijos seniūnu, kai kas ir jo kėdę spėjo „pasimatuoti". Kriūkų mokykloje - daugiafunkciame centre vaikai aplankė Vaikų dienos centrą, Kriūkų krašto muziejų, naująją Svetošino dvaro renginių salę, o smagiausia buvo interaktyvioje žaidimų aikštelėje. Prisiglaudę prie ąžuolinių Vytauto Tamulaičio vabalų rašytojo kalnelyje, stabtelėję prie Kriūkų paminklinio akmens, visi skubėjo į Žemąją Panemunę. Ten laukė dar viena dvaro istorija ir... paslaptingas stulpo pavidalo akmuo, palikęs vaikams neišdildomą įspūdį. Plačiu taku, pro išpuoselėtą naujųjų dvaro savininkų obelų sodą, stovyklautojai nužingsniavo iki Žemosios Panemunės piliakalnio, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama.

Kiek įspūdžių per vieną dieną! O kur dar kepyklėlės „Kepa kepa" skanumynai! „Gražu čia pas jus!",- pripažino svečiai, pažadėję atvykti dar ne kartą!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-29 14:58