• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Kovo 11-oji

Kovo 11-oji kiekvienais metais primena, kad mes, kaip ir paukščiai turime ir saugome savo pasaulio medžio šaką. Nueitas nepriklausomybės kelias šiandien toks pat svarbus, kaip ir prieš jam prasidedant. Tai istorija, kuri kupina meilės Lietuvai, vienybės, skatinanti didžiuotis sava šalimi. Esame maža tauta, ne tik turinti didelių užmojų bei norų, bet ir nuveikusi didelius darbus.

Prisijungėme ir mes prie rekordiškai didelio masto renginio Lietuvoje! Tegul įkvėptas mūsų meilės ir širdžių Gerdžiūnuose padvelkia Laisvės vėjas.

Džiugu matyti, nors ir nedidukę salę pilną žmonių – savo ir seniūnės Onutės Rakauskienės vardu – sveikinimo žodį pradėjo bendruomenės pirmininkė Jolanta Puidokienė. Šventės metu gerdžiūniečiams įteiktos Kriūkų seniūnijos nominacijos „Tylusis gerumas“ ir padėkos raštai.

Šventė baigėsi, liko kasdienybė ir nuolatinis skubėjimas rytojaus link, kuris priklauso ne mums, bet mūsų augančiam jaunimui, o šioje šventėje jų buvo, kaip niekad gausu. Ką mes gebėsime sukurti jiems, ko išmokysime, ką perduosime – mūsų dabarties rūpestis.

Šventinę nuotaiką sukūrė ansamblis „Panemunys“.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-08 08:51