• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Knyga mane augina

Pakeliauti po įvairų ir spalvingą knygų pasaulį, spalio 15 d. į biblioteką atkeliavo Griškabūdžio vaikų dienos centro auklėtiniai.

Apžiūrėjus biblioteką, plačiau sužinojus apie jos teikiamas paslaugas, buvo pristatytos naujausios jauniesiems skaitytojams skirtos knygelės, vaikų mėgstamiausi knygelių autoriai. Po to jie prisiminė savo skaitytas įdomiausias knygeles, pasakojo jų istorijas. Išsirinkus keletą labiausiai patikusių knygelių, tai „Trumpos pasakaitės", „Mažosios Laimiuko žinios" ir kt. klausėmės vieni kitų skaitomų istorijų.

Pabaigoje pakalbėję apie skaitymo teikiamą naudą mūsų kultūriniam išprusimui, pasižadėjome nelikti abejingi knygai. Visi vieningai nutarėmė: nors elektroninės knygos šiandien visiems prieinamos skaityti, bet popierinę knygą į rankas paimti, kur kas maloniau.

Pabaigai knygose ieškojome atsakymų vietovardžių tema, pažaidėme linksmą mįslių minimo žaidimą. Užsidirbę prizų, pasivaišinę saldumynais, vaikai pasidžiaugė turiningai praleistu laiku ir pažadėjo dar ne kartą aplankyti.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-01-28 16:06