• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

„Klausykis: tau šneka tėvynė“ 2

Sausio 7-ąją vaikų poetui Anzelmui Matučiui sukako 100 metų. A. Matutis ne tik trumpojo eilėraščio meistras, ne tik vaikiškiausias, bet ir vienas produktyviausių poetų. Paliko daugiau nei 30 knygų, savo poezijoje jis kalba apie meilę gimtinei, tėvams ir gamtai.

Biblioteka poeto jubiliejui paminėti surengė net kelis renginius. Iš darželio „Linelis“ atvykusiems patiems jauniausiems „Kiškučių“ grupės ugdytiniams skaitėme eilėraščius ir „Šilų berniuko“. 

Vinco Kudirkos gimnazijos trečiokus supažindinome  su poeto A. Matučio asmenybe, kūryba. Bibliotekoje mokiniai apžiūrėjo čia parengtą autoriaus kūrinių parodą. Viena iš autoriaus  kūrybos temų – meilė Tėvynei, tad atrinkome eilėraščius šia tema ir trečiokai perskaitė juos. Iš parengtos A. Matučio knygelių parodos, mokinių mokytoja D. Klimienė, išsirinko knygų užklasiniam skaitymui. Iš knygelės „Girios abėcėlė“ mokiniai paruošė abėcėlės pristatymą, kurią kartu pristatėme pirmokams. Renginio pabaigoje, pirmokams buvo užduoti klausimai, atsakę teisingai, gavo prizus.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-09 15:54