• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Kelionė per Adventą su knyga

Adventiniais skaitymais „Adventas su knyga“ pradėjome kelionę Kalėdų link. Rinkomės bendram garsiniam skaitymui, pamąstymui, pabuvimui drauge prie Advento vainiko, jo žvakių skleidžiamos šviesos, ramybės, vilties. Su kiekviena savaite buvo šviesiau ne tik nuo vis daugiau degančių vainiko žvakių, bet ir nuo perskaitytų ištraukų iš Kalėdinių istorijų. Skaitėme ištraukas iš Maja Lunde knygos „Sniego sesė“, Kęstučio Kasparavičiaus „Meškelionė“, Aldonos Kandroškaitės „Kalėdų naktis“.

Džiugu, kad prie šios akcijos prisidėjo ir Griškabūdžio gimnazijos Paluobių mišrios grupės vaikai ir jų mokytoja Rasa. Jie ne tik skaitė knygeles degant vainiko žvakelėms, bet kiekvieną rytą kartojo maldelę: „Nešk ugnele meilę, šildyk širdeles, kad visiems po saule gera būtų čia. Saugok mano tėtį, mamą, senelius ir kiekvieno mūsų šiltus šiltus namus.“

Taip, nepastebimai greitai, vainike sužibo visos keturios žvakės ir Advento kelionė jau beldžia Šv. Kalėdoms, nes tuoj tuoj suspindės nauja žvaigždė ir užgims Šv. Kalėdų stebuklas.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-07 11:15