• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Išminties takais takeliais

Vasaros viduryje Plokščių bibliotekoje buvo surengta skaitymo akcija, skirta prisiminti ir aplankyti Plokščių istorines, kultūrines vietas. Pirma stotelė – tautinio atgimimo veikėjo, mokytojo P. Kriaučiūno sodybvietė. Bibliotekininkė  I. Krištolaitienė plačiau papasakojo apie šį įžymų veikėją ir jo nuopelnus Plokščiams. Po to vaikai skaitė prisiminimus, susijusius su šia vieta. Vėliau akcijos dalyviai keliavo į Vaiguvos upelį – gatvę, Šventaduobę, stabtelėjo prie koplytstulpio buvusiai mokyklai atminti, o susėdę memoriale Plokščių tremtiniams ir kankiniams atminti baigė skaitymus.

Atsigaivinę skaniais ledais, užbaigė popietę aplankydami poilsiavietę prie Nemuno. Bibliotekininkė pabaigai palinkėjo saugios ir smagios likusios  vasaros ir paprašė greta kompiuterių ir telefonų, kurie neretai tampa dažnais vasaros palydovais, nepamiršti knygelių, kurios taip pat gali nuvesti į pasakų ir fantazijų pasaulį.

Dėkojame visiems, o labiausiai Plokščių vaikų dienos centrui ir mokytojai N. Pilypaitienei prisijungusiems prie šios akcijos ir keliavusiems drauge.

Daugiau nuotraukų: https://photos.app.goo.gl/XJU2Axs5EKspRrYh9

Paskutinį kartą redaguota: 2020-10-28 17:41