• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Gilė Kudirkos Naumiesčio vaikų dienos centre

Į Kudirkos Naumiesčio vaikų dienos centrą atvyko Gilė, jauniausias Girių valdovo sūnus. Gilė papasakojo, kad gyvena V. Petkevičiaus knygoje „Gilės nuotykiai Ydų šalyje“. Šis išdykėlis išdavė paslaptį, kad bibliotekoje galima rasti gausybę knygų su begale įvairių veikėjų. Gilė perskaitė ištrauką iš knygos ir pakvietė vaikus nupiešti ąžuolą su jo gyventojais.
Dienos centro vaikai, susipažinę su Gile, pasivaišino skanėstais bei sužinojo apie skaitymo iššūkį “Vasara su knyga” ir pažadėjo prisijungti prie vasarinės akcijos. Tad ilgai nelaukę, dienos centrai lankytojai, su mokytoja Nerija, atskubėjo į biblioteką. Apžiūrėję naujausias knygeles, sėdome  skaityti eiliuotos Vytės Nemunėlio „Meškiukas Rudnosiukas“ knygelės.
Keturi vaikučiai tapo bibliotekos skaitytojais ir prisijungė prie iššūkio „Vasara su knyga“.
Dalyvaujančių iššūkyje vis daugėja ir dėl to labai džiaugiamės. Sutarėme pasimatyti po savaitės.
Liepos 22 d. vaikų dienos centre toliau tęsiame vasaros skaitymus. Šį kartą pasirinkome šiaurės šalių autorių Hansą Kristianą Anderseną. Bibliotekininkė papasakojo apie šį danų  rašytoją ir jo kūrybą. Iš knygos „Gražiausios Anderseno pasakos“ išsirinkome skaityti  „Alavinį kareivėlį“. Po to centro auklėtiniai buvo pakviesti iš plastelino nulipdyti vieną iš pasakos veikėjų. Didžioji dalis pasirinko kareivėlio personažą, bet atsirado ir šokėja, bei žuvis prarijusi kareivėlį.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-07 16:45