Contacts


Administracija

Direktorė

Kristina Lebedžinskienė

Pavaduotoja

Dalija Jasaitienė

Buhalterė

Birutė Lukošienė


Aptarnavimo skyrius

Skyriaus vedėja

Lina Eringienė

Bibliotekininkė

Danguolė Butkienė

Bibliotekininkė

Meilė Sapronaitienė

Bibliotekininkė

Dalija Puskunigytė


Vaikų literatūros skyrius

Skyriaus vedėja

Inga Matulevičiūtė-Rutkauskienė

Bibliotekininkė

Gedimina Ramanauskienė

Edukatorė

Kristina Stankevičienė


Informacijos ir metodikos skyrius

Skyriaus vedėja

Eglė Nicolaev

Bibliografė

Ingrida Jonuškienė

Bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius

Tomas Remenčius


Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyrius

Skyriaus vedėja

Genė Dičpinigaitienė

Bibliotekininkė

Asta Baubonienė

Bibliotekininkė

Dovile Milkerienė


Ūkio darbuotojai

Ūkvedys-vairuotojas

Sigitas Lukošius

Valytoja

Loreta Sankūnienė


Administracija

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Jurgita Savickienė


Padalinių kontaktai

Barzdų filialo bibliotekininkė

Birutė Grajauskienė

Briedžių filialo bibliotekininkė

Roma Kaminskienė

Gelgaudiškio filialo bibliotekininkės

Jolanta Būblaitienė, Lina Uždravienė

Gerdžiūnų filialo bibliotekininkė

Marija Kumštaitienė

Gotlybiškių filialo bibliotekininkė

Rima Rasburskienė

Griškabūdžio filialo bibliotekininkė

Daiva Žemaitienė

Kidulių filialo bibliotekininkė

Viliojeta Ambrulaitytė

Kriūkų filialo bibliotekininkė

Reda Damijonaitienė

K. Naumiesčio filialo bibliotekininkės

Marytė Rastupkevičiūtė, Kristina Tučinskaitė

Lekėčių filialo bibliotekininkė

Aušra Kriauzienė

Lukšių filialo bibliotekininkė

Rima Bakienė

Paluobių filialo bibliotekininkė

Roma Kaminskienė

Panovių filialo bibliotekininkė

Galina Sniečkuvienė

Plokščių filialo bibliotekininkai

Ilona Krištolaitienė, Saulius Višinskas

Sintautų filialo bibliotekininkė

Jolanta Murauskienė

Slavikų filialo bibliotekininkė

Algimanta Kuncaitytė

Sudargo filialo bibliotekininkė

Valerija Endriukaitienė

Voverių filialo bibliotekininkė

Dalia Tamašauskienė

Žvirgždaičių filialo bibliotekininkė

Asta Baubonienė