• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Ateik, sužinok, išmok...

Skaitmeninis amžius veikia ne tik technologijų vystymąsi, bet ir žmonių kasdieninį gyvenimą. Dabar daugelis paslaugų perkelta į elektroninę erdvę. Internete galima ne tik sužinoti naujausius įvykius pasaulyje, naudotis socialiniais tinklais, bet ir, prisijungus prie savo internetinės bankininkystės, apmokėti sąskaitas,  užsiregistruoti pas gydytojus.

Liepos 13-17 dienomis ir rugsėjo 21-25 dienomis bibliotekoje vyko skaitmeninio raštingumo mokymai senjorams. Jų metu buvo apmokyti 4 senjorai, tai Bronė Čebanauskienė, Zita Lopetienė, Dalė Valenskienė, Danutė Petravičienė. Vienoms tai buvo pirmoji pažintis su kompiuteriu, kitos atėjo  toliau pagilinti savo žinias. Pradedančiosios dalyvės, susipažinusios su kompiuteriu, išmokusios valdyti pelę, mokėsi rašyti, naudojantis teksto apdorojimo programine įranga Word,  saugiai atlikti paieškas internete, naudotis socialiniais tinklais. Susikūrėme elektroninius paštus. Jau šiek tiek pažengusios, mokėsi redaguoti tekstinius dokumentus, naudotis internetine bankininkyste.

Senjorams informaciją įsisavinti nėra lengva, todėl jie pasimokyti noriau kreipiasi individualiai. Jie lieka patenkinti ne tik naujomis žiniomis, bet ir bendryste.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-04 11:57