• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

„Advento vainikų dirbtuvėlės“

Pamažu lapkričio mėnuo užleidžia vietą gruodžiui, o su juo ateina pasikeitimai ne tik gamtoje, bet ir sieloje. Tai – kalėdinis laikotarpis, kuris prasideda nuo Advento. Vienas iš šio laikotarpio simbolių – Advento vainikas, kuris dedamas ant stalo pačią pirmą advento dieną ir jo vidury, tarp šakelių įtaisomos 4 žvakelės, kurios reiškia 4 advento savaites. Uždegtų žvakelių ramybė veda į didžiausią metų šventę – Šv. Kalėdas.

Kad švenčių laukimas būtų prasmingesnis, penktadienio popietę, bibliotekoje įsikūrė „Advento vainikų dirbtuvėlės". Stalai buvo gausiai padengti įvairiais puošimo elementais: kankorėžiais, riešutais, obuoliukais, šermukšniais ir kitokiomis uogomis, džiovintais apelsinais, cinamono ir karklo pagaliukais, margomis kalėdinėmis juostelėmis.

Besiklausant Adventinių giesmių, pasitelkus kūrybinę fantaziją, mokėmės pinti vainikus, kuriais vėliau papuošim savo namus ir laukdami švenčių, kas savaitę uždegsime po žvakelę.
Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems, už savo rankomis sukurtus nuostabius Advento vainikus. Tegul žvakių liepsna sušildo jūsų širdis gerumu, atneša šilumą ir jaukumą į jūsų namus, uždegdama pirmąją Advento vainiko žvakelę popietę užbaigė bibliotekininkė I. Krištolaitienė.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-12-28 14:08