• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Naujiena

Poetinė santalka „Apie būtį... ir būti“

2024 05 11

Gegužės 11 d., kai nuo žydėjimo virpa oras, pavasario pašlovinimui šakiečiai ir svečiai buvo pakviesti į Poetinė santalką „Apie būtį... ir būti“.

Teatralinę jausmų kelionę nemirštančios poezijos keliais ir takeliais vedė spektaklio režisierė, poetė Virginija Tarnauskaitė, į gimtinę sugrįžusi apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ karininko kryžiumi ir Tautinių mažumų ir išeivijos departamento prie LR Vyriausybės Garbės aukso ženklu „Už nuopelnus“.

Į emocijų sūkurį, kai balsas pakylėja tave ir staiga meta į skausmingą, nesuprastą ir nesuprantamą būtį arba tyliai nuleidžia į švelnumo gelmes, nėrė kūrėjai: Kasparas Tarnauskas, Regina Klimaitienė, Onutė Jasinskienė, Danutė Batisienė, Rasa Bublaitienė, Birutė Varankovienė, Genovaitė Vabalienė, Marytė Rastupkevičiūtė, Rita Mockeliūnienė, Lina Eringienė, Asta Žilaitienė, skaitovės Rima Mozūraitienė, Dinara Gudaitienė, Jurgita Bataitienė, dainininkė Veronika Tarnauskaitė, muzikantė Živilė Vasiliauskaitė.

Viskas buvo iš tikrųjų, niekas nesuvaidinta, kaip ir tikėjimas, kad šis kūrinys suras savo vietą žiūrovų širdyse.

Tai reikšmingas kultūrinis reiškinys, poetinis obelų žydėjimas, – sakė rajono meras R. Januševičius, dėkodamas už reginį.

O visi naujo kolektyvo nariai – kam buvo  tik debiutas, išvedęs iš komforto zonos, baimių įveikimas, kam saviraiškos ieškojimas, prisilietimas prie kūrybos – dėkojo talentingai kraštietei Virginijai už itin gražią, jautrią, padrąsinančią ir nuoširdžią santalką.

Ačiū, kad esat!


Paskutinį kartą redaguota: 2024-06-05 14:11