• I-V 9:00-18:00
  • VI 10:00-16:00

Naujiena

Kūrybos ketvirtadienis

2025 11 10

Čežančio lapkričio 6-ąją į paskutinių medžių lapų išleistuves Kūrybos ketvirtadieniui susirinko rajono kūrėjos Rita Mockeliūnienė, Regina Klimaitienė, Virginija Tarnauskaitė, Onutė Jasinskienė, Marytė Rastupkevičiūtė ir Lina Eringienė. Prie jų kūrybingai ir originaliai prisiglaudė rajono kultūros ir meno tarybos pirmininkė Rima Rauktienė. Kiekvienas perkaitytas posmas buvo laudacija gamtai, jausmams ir paskutiniam žvilgsniui lapų, akių, saulės, žvaigždės... Kalbėjome apie tai, kad „šitas kelias – it kometos dryžtelėjimas žaliam danguj; dienos įvykiai skęsta kartu su saule – nesugrįžtamai; žmogui šioj žemėj skirta nelengva dalia, bet kryžiumi rymoti – dar sunkiau; žemė tyliai alsuoja, suglobusi prie savo širdies rudeniop nubyrėjusį grūdą, ąžuolo gilę, lengvutę liepos sėklelę; išdrąsėjusių žmonių tylėjimas suskamba Čiurlionio „Jūra“. Kūrybos ketvirtadieniai laukia su staigmenomis, su žodžiais, jutiniais, apkabinimais, o gal ir patylėjimais, kurių taip reikia garsiai ošiančiančiuose gyvenimuose, mintyse, meilės natomis būsimų saulėtekių rūkuose. Ir jūs ateikite.

Nuotraukos Ritos Mockeliūnienės


Paskutinį kartą redaguota: 2025-11-20 09:14